2

Спілкування без меж

Спілкуйтеся з друзями, де б ви не були, безкоштовно

 • Пристрої Android

 • iPhone, iPad та iPod

 • Комп’ютери

  Завантажте й установіть розширення Hangouts для Chrome, щоб використовувати Hangouts на комп’ютері як окремий додаток.

 • Gmail

  Щоб оновити чат у Gmail, натисніть фотографію профілю в списку чату й виберіть пункт "Спробуйте новий чат Hangouts".

 • Google+

  У Google+ функція Hangouts доступна праворуч на сторінці

Групові чати

на комп’ютерах, пристроях Android та iOS

Цікаві чати

з фотографіями, зображеннями GIF, смайлами й даними про місцезнаходження

Відеочати

з голосом і відео

Запрошуйте

всіх

Спілкуйтеся з усіма одразу

Hangouts працює на комп’ютері, на пристроях Android та iOS. Тому можна спілкуватися одразу з усіма та з будь-яких пристроїв.

Групи

Спілкуйтеся в Hangouts із найближчими друзями, родиною, приятелями чи однокласниками, які живуть в інших країнах. Це дуже зручно: ви бачите, хто до якого місця дочитав, хто набирає текст, і можете легко додати до групи інших. Зелені значки в списку контактів показують, хто зараз доступний, а сірі – хто не зможе зараз поспілкуватися.

На комп’ютері

Hangouts працює навіть на звичайному ПК. Ваші чати завжди синхронізуватимуться, тому ви без проблем зможете продовжити спілкування з того місця, де зупинилися.

Gmail

Ви можете читати чи надсилати електронні листи і при цьому розмовляти з друзями. Якщо в Gmail вимкнено Hangouts, натисніть фото профілю в списку чату й виберіть пункт "Спробуйте новий чат Hangouts".

Google+

За тим самим принципом, що й у Gmail, можна спілкуватися в Hangouts просто з Google+. Переписуйтеся без упину, діліться фотографіями зі своїх альбомів Google+ і переглядайте в повноекранному режимі фото, якими поділилися з вами.

На комп’ютерах

Додаток Chrome активується на настільному ПК, навіть якщо ви не відкриваєте веб-переглядач Chrome. Це означає, що додаток Hangouts завжди відображатиметься на екрані, незалежно від того, у якій програмі ви працюєте й чи використовуєте веб-переглядач.

Завантажити додаток

Щоб працювати з цим додатком на комп’ютері, неохідно встановити Chrome.

Hangouts за настільному ПК

Спілкуйтеся в Hangouts навіть у дорозі

Hangouts підтримує надсилання SMS із пристроїв Android

На мобільних пристроях

Hangouts працює на комп’ютері, а також на пристроях Android та iOS. Тому можна спілкуватися одразу з усіма та з будь-яких пристроїв. Також ви можете ввімкнути SMS для Hangouts і отримувати повідомлення навіть у режимі офлайн. Повідомлення доставляються як SMS, і ви так само можете відповідати на них. Увімкнути SMS-повідомлення для Hangouts

Hangouts – універсальна служба! Можна розпочати сеанс на комп’ютері, а потім продовжити його вже, наприклад, з телефона.

iPhone, iPad та iPod

Ви можете дзвонити на телефонні номери – більшість дзвінків у США й Канаді безкоштовні! Міжнародні дзвінки доступні за надзвичайно низькими тарифами. Якщо ви використовуєте Google Voice, то можете здійснювати й отримувати телефонні дзвінки з будь-якого пристрою iOS.*

*доступно не всюди

Завантажити додаток Додаток для Apple працює в iOS версії 6.1 (або новіших) на пристроях iPhone 4+, iPad 2+, iPad Mini й iPod Touch 4-го покоління.

Android

Тепер ви можете отримати доступ до всіх своїх SMS- та MMS-повідомлень, онлайн-чатів і відеодзвінків з одного місця. Тож коли хтось надсилає вам повідомлення, ви можете завжди переглянути його просто з додатка Hangouts.

Завантажити додаток Додаток для Android працює у версії 2.3 та новіших.

Більше емоцій

з фотографіями, зображеннями GIF, смайлами й даними про місцезнаходження

Спілкуйтеся, про що завгодно, не обмежуючись словами. Чати можна перечитати пізніше, а отримані й надіслані фотографії зберігатимуться у ваших альбомах Google+.

Фотографії та зображення GIF

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А зображення GIF не замінять жодні слова! Надсилайте в чаті фотографії та зображення з телефону або альбомів Google+. Фотографії та зображення GIF, якими поділилися в Hangouts, зберігаються в альбомі, щоб усі учасники чату потім могли знову і знову переглядати їх.

Смайли

Почуваєтеся втомленим? Дивитеся фільм? Смакуєте морозиво? У Hangouts є понад 850 мальованих смайлів, які допоможуть цікаво та весело висловити будь-які емоції. Безліч веселих і сумних смайлів, картинки їжі, предметів одягу тощо допоможуть якнайкраще описати ваш настрій і наміри.

Дані про місцезнаходження

Набридло відповідати на кожне "Ти де"? Діліться даними про своє місцезнаходження. Щоб указати своє точне місцезнаходження, торкніться значка орієнтира внизу на сторінці Hangouts. Якщо поблизу є хтось із друзів, то зустріч вам гарантовано.

Висловіть свої емоції через фото й зображення GIF

Використовуйте в своїх чатах смайли

Діліться даними про своє місцезнаходження

Привітайтеся так, ніби ви стоїте поруч.

Це можливо завдяки вбудованій функції голосових і відеодзвінків.

Спілкуйтеся з 10 друзями одночасно за допомогою відеодзвінків

Телефонуйте на звичайні номери просто з Hangouts

Іноді так хочеться почути сміх товаришів! Будь-який чат Hangouts можна перетворити на відеодзвінок і запросити на нього до 10 друзів одночасно. Або просто виберіть, кому зателефонувати, і ваш текстовий чат перетвориться на відеочат чи телефонний дзвінок і навпаки. Хто сказав, що не можна стати ближчими один до одного, навіть якщо вас розділяють кілометри?

 Відеодзвінки

Один дотик – і ви вже віч-на-віч спілкуєтеся з близькою людиною чи цілою компанією друзів. Телефон, планшет, комп’ютер – Hangouts можна використовувати на будь-якому пристрої. А різні ефекти й кумедні капелюхи зададуть настрій будь-якому відеочату.

 Голосові виклики

Не в настрої для спілкування віч-на-віч, але все одно хочете поговорити? Не проблема. До ваших послуг голосові виклики в Hangouts. За бажання під час розмови можна додати людей і перейти у відеорежим. Голосові дзвінки Hangouts доступні для пристроїв Android, iOS і комп’ютерів. Дзвінки на більшість номерів у США й Канаді безкоштовні, а тарифи на міжнародні дзвінки надзвичайно низькі.*

*доступно не всюди

Змінити мову чи регіон:
Ваш поточний веб-переглядач не підтримує розширення Hangouts для Chrome

Щоб установити розширення Hangouts для Chrome, спершу завантажте веб-переглядач Chrome.

Завантажити Chrome зараз?

Завантажити Chrome