Петиція щодо недопущення скасування стипендії студентам


спільнота моя Україна моя Родина, HEAGLOBE, петиция, помощь студентам

Петиція щодо недопущення скасування стипендії студентам

ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Міністерство фінансів України запропонувало скасувати стипендії студентам, Міністерство освіти і науки України уже готує механізми «нововведення» запропоновані Мінфіном. 
Проте відповідно до Закону України «Про вищу освіту» ст 62. академічні стипендії виплачуються не менш як двом третинам студентів кожного курсу за кожною спеціальністю, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії. Розмір стипендіального фонду вищого навчального закладу повинен забезпечувати виплату академічних стипендій не менш як двом третинам і не більш як 75 відсоткам студентів денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії. Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти не може бути меншим, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць. Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів ступеня молодшого бакалавра не може бути меншим, ніж дві третини розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць(966 грн). 

У зв’язку з цим вимагаєм від Уряду України зупинити антисоціальні та протизаконні дії Міністерства фінансів України та Міністерства освіти і науки України! 
Забезпечити виконання ЗУ «Про вищу освіту» та провести підвищення стипендії!

Петиція №41/000805-16еп

Дата початку збору підписів: 2 грудня 2016 р.

До кінця збору підписів залишилось: 50 днів

Автор: Лоіш Поліна Олексіївна

Станом на 11 січня петицію підписали 18191 особа з 25000 необхідних.